KONST / Litografier / Färglitografi 15553240
nr 1555 3240
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 119/360. Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 62x43 cm, yttermått inklusive ram: 84x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:17:56
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa